Regulamin usług w sklepie Lux Line
ZABIEGI 
W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów i naszych pracowników, a także w celu stałego podwyższania jakości świadczonych usług o zapoznanie się z poniższym regulaminem przed obsługą korzystania z naszych usług.
Regulamin ten określa zasady korzystania z oferty salonu Lux Line.
 
1. Klient klienta Lux Line są przystosowane do zapoznania się z regulaminem pensji przed panelem, z regulaminem usług.
Skorzystanie z oferty gabinetu Lux Line oznacza akceptację życia bez konieczności jego podpisania.
 
2. Salon Lux Line usługi przy ul. Lawendowej 9/3 w Gdańsku od poniedziałku do soboty w wybranych godzinach.
 
3. Klienci przed wyjazdem zabiegu muszą się rozwinąć o wszelkie dolegliwościach mogących rozwiązać przeciwwskazanie do zabiegu kosmetycznego.
 
4. Jeżeli wykonywany jest nowy zabieg u klientki czy klienta, który miał karty wstępu inne zabiegi również dostępne jest zapoznanie się z przeciwwskazaniami oraz pisemne potwierdzenie przez klientkę czy klienta przeciwwskazań do wykonania zabiegu.
W trakcie starania (poprawka) poprawka pracownika o poprawszeniu swojego samopoczucia w trakcie procesu naprawów.
Niezastosowanie się klientki czy klienta do skutku skutkuje w stronę strofowania kosmetycznego Lux Line za przeprowadzony zabieg.
W razie czasu co do czasu porodu pracownika ma odmówić jego czasu.
Za zniszczenia zniszczenia dokonane przez dzieci lub młodzież ponoszą rodzice bądź ich prawni opiekunowie.
Na wszelkie zabiegi nasze klientki, aby przychodziły bez osób i zwierząt.
Klientka czy klient ponosi odpowiedzialność finansową za świadome złe bądź zniszczenie wyposażenia gabinetu kosmetycznego.
Gabinet nie ponosi odpowiedzialności za wartości wartościowe pozostawione poza wyznaczonym miejscem do przechowania bez przepisów.
 
5. Na terenie całego sklepu Lux Line obowiązuje zakaz palenia tytoniu i spożywania napojów alkoholowych oraz ogólnodostępny sklep Lux.
 
6. Klient jest obowiązany do zapłaty za wykonane usługi kosmetyczne. Cennik zabiegów jest dostępny w salonie oraz na oficjalnym Facebooku jak i tu w kup regulaminie poniżej.
W cenie publicznej płatność płatna płatność oraz karta.
Każdy nowy klient jest zobowiązany do wpłacenia zaliczkę na zabieg w kwocie 50 zł, kwota ta odliczana jest od czasu kosztu zabiegu, w przypadku jednak nie pojawienia się w umówionym terminie – zadatek przepada.
W okresie świątecznym pobieramy zadatek w kwocie 50 zł od każdego klienta w celu zabezpieczenia. Oczywiście, że będzie on również odliczany od ceny zapłaconego zabiegu w chwili wstawienia sie na wizytę, w przypadku wypadku przepadnie.
Zadatek za kurs bądź zabieg wpłacamy na poniższe dane:
Centrum Szkoleniowe Karolina Pałubicka Lux Line
57 1020 4900 0000 8102 3190 9895
 
7. Klient może uprzednio umówić termin wykonania zabiegu w salonie, telefonicznie, e-mailowo lub poprzez facebooka.
Nieprzystąpienie do zabiegu w umówionym terminie niż termin lub odwołanie terminu na mniej 24 godziny przed jego wyborem, uprawnia salon do wpisania klienta na liście niesłownych oraz przy kolejnej rezerwacji pobraniu obowiązkowego zadatku w kwocie 50 zł.
Na zarezerwowane zabiegi należy zgłosić zgłoszenie na 5 minut przed umówioną godziną. Salon zachowuje prawo do niewykonania zabiegu na rzecz klienta, który pojawi się z opóźnieniem przekraczającym 15 minut. Stylistka może zdecydować o wykonaniu usługi podczas spóźnienia, zmniejszając czas wykonania aplikacji bądź zabiegu o spóźnienie. Skutkuje to warunek nie wykonania zabiegu w 100%, natomiast klient płaci wtedy jak za pełnowartościowy zabieg.
 
8. Wszelkie reklamacje można zgłaszać do trzech dni od zabiegu bezpośrednio w salonie, telefonicznie, e-mailowo lub po przez Facebooka. Reklamacja rozpatrzona jak najszybciej jak to będzie możliwe do 24h. Jeśli reklamaja zostnie uznana, kiedy pojawi się trzy dostępne terminy i klient będzie mógł wybrać nich, chce skorzystać z reklamacji (powtorzyć / odpowiedź z reklamacji).
 
9. Zabiegi przedłużania rzęs
1. W sklepie przeprowadzane są zabiegi przedłużania rzęs metodami 1: 1, 2D, 3D, Volume (4-6-8D)
2. Zabiegi przedłużania rzęs pociągów są na rzęsach produkowanych przez certyfikowanych producentów Jolash linia Black Feather.
3. Czas trwania zabiegu uzależniony jest każdowo od stanu rzęs naturalnego, bądź sztuczny klienta. Aplikacja może trwać od 2 do 3 godzin.
4. Pracownik jest obowiązkowy udzielić wszystkich informacji na temat zabiegu przedłużania rzęs, spodziewanego efektu, jak również sposoby rzęs przed wykonaniem zabiegu.
5. Po zabiegu przedłużania rzęs klient jest bezwzględnego
dostępność dostawy zasad:
za. Przez pierwsze 48h po zabiegu starać się kontakt kontaktu z wodą, parą wodną.
b. Nie należy pocierać rzęs. Niewskazane jest również zbyt częste dotykanie ich.
do. Należy unikać sauny, jacuzzi, solarium i pierwsze 48h od aplikacji.
re. Rzęsy myjemy codziennie po 48h od aplikacji szamponem do rzęs.
mi. Ewentualny makijaż usuwamy delikatnie, materiałami bez włókien.
Należy uznać, że produkty kosmetyczne stosowane na oczy lub w ich
bliskiej okolicy, a także demakijaż tłustymi podręcznymi mogą być przenoszone na
aplikacja.
fa. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznych należy natychmiast
zgłosić się do stylistki ew. lekarz specjalisty.
sol. Przez pierwsze 48h po zabiegu nie należy poddawać się zabiegom fryzjerskim, w szczególności związanymi z koloryzacją włosów. Może to zmienićnąć na aplikację.
godz. Rzęsy należy ściągać u kosmetyczki, ściąganie ich samemu jest ryzykowne
dla rzęs naturalnych.
I. Przez pierwsze 48h ambicji z siłowni.
jot. Unikamy długich gorących kąpieli.
k. Na aplikacje ma również wpływ alkohol. Jego spożywanie przed I po aplikacji.
l. Nie malujemy rzęs tuszem. Czekamy do aplikacji.
Jeżeli rzęsy były zakładane w sklepie i jest potrzeba ich ściągnięcia, aby doliczyć następny czas przed nową aplikacją oraz dodać opłatę w kwocie 10- 30 zł chyba, że ​​rzęsy byłyane u nas w salonie wtedy ściagnięcie jest za darmo. Bardzo prosimy o nasze klientki o powiadomienie, jeśli rzęsy są do ściągniecia.
 
Przeciwwskazania:
Zaćma, jaskra, zapalenie zapalenie spojówek, zespół suchego oka, Retinopatia cukrzycowa, cukrzyca, choroby alergiczne, choroby układu hormonalnego, np. Tarczyca, jęczmień, gradówka, Trichotillomania, nadpobudliwość, tiki nerwowe, epilepsja, opryszczka, opryszczka powiek, nużyca, klaustrofobia, uczulenie na kolagen, choroby nowotworowe, chemioterapia, czyraki, skaleczenia, otarcia, niezagojone rany w okolicy, wszyącz niezagojony makijaż permanentny brwi, oczy, oczy, chirurgia laserowa oczy, Alopecia, ciąża-pierwszy trymestr, nadmierna tłustość skóry włosów, miesiączka.
Jeśli dane przeciwwskazania wystepują nie oznacza, że ​​deba to klienta z danego zabiegu. Napisz nam o tym, a my doradzimy I ustalimy dalej co z tym zrobić.
 
10. Lifting, laminacja i botoks rzęs
 
1. W salonie wykonujemy zabieg liftingu rzęs Elleebana, koloryzacji, botoxu i laminacji rzęs.
 
2. Czas każdego z produktów Elleebana działania jest od 5 do 7minut w przypadku aktywatora oraz 5 minut dla neutralizatora, przy czym dokładny czas określamy w cenach o, jak mocne są rzęsy klientki. Cały zabieg zaś trwa ok. 1 godziny.
 
3. Jeśli przeprowadziliśmy zabieg i po wysuszeniu rzęs afekt okazuje się mało satysfakcjonujący, można powtórzyć zabieg z zastosowania krótszego / odpowiedniego czasu, o którym decyduje stylistka wg stanu rzęs.
 
4. Efekt podkręcenia na rzęsie sekretarza się ta nie wypadnie. Utrzymanie się zależne jest od tego w jakim okresie cyklu wrostu są rzęsy klientki.
 
5. Przez pierwszą dobę rzęsy nie należy unikać nadmiernie dotykania ani mieć kontaktu z wodą, substancjami oleistymi i pomieszczeniami o wilgotności wilgotności (długa kąpiel bądź sauna, jacuzzi, baseny) oraz powinniśmy unikać spania na twarzy, tarcia, pocierania, mascary. Po początku 48h od zabiegu można rzec rzęsy, malować i postępować tak jak do tego zwykłego.
 
Przeciwwskazania:
pozytywny wynik próby uczuleniowej (alergia). Próbę opinii należy na 24 godziny przed zabiegiem
cysty (cysta jest torbielą na górnej lub lampce powiece, spowodowana niedrożnością znajdującego się na powiece gruczołu łojowego
jęczmień na powiece
zapalenie spojówek
chemioterapia
choroba skóry, uraz skóry, skaleczenia, otarcia, oparzenia I obrzęki w pobliżu oka
stwierdzone przez stylistkę podczas zasilania słabe rzęsy
zaburzenia funkcjonowania skóry w okolicy oczu (żółtaki, gruczolaki potowe)
infekcje oka takie jak liszaj I zapalenie spojówek
stany zapalne oczy
niedawne operacje w okolicy oczu, na głowie lub twarzy oraz blizny w bezpośrednioniejszej okolicy oczu
łzawiące oczy
nadwrażliwość skóry / oczu
Zapalenie rogówki
łysienie
Trichotillomania (zaburzenie wywiady z telefonu)
porażenie nerwu twarzowego
każda choroba powodująca drgawki, drżenie lub nieprawidłowe ruchy
syndrom suchych oczu, jaskra, stan po chemioterapii
alergia na hennę żelową jeśli jest wykonywana
Jeśli dane przeciwwskazania nie oznacza, że ​​deba to klienta z danego zabiegu. Napisz nam o tym, a my doradzimy I ustalimy dalej co z tym zrobić.
 
11. Depilacja laserowa
 
1. W sklepie przeprowadzane są zabiegi trwałej depilacji laserem diodowym Versus 3 Color. Jest to najnowszej najnowszej rozwiązania z unikalnym rozwiązaniem, który umożliwia wprowadzenie bezbolesnego zabiegu.
 
2. Czas zabiegu uzależniony jest od partii ciała na temat danej chwili.
 
3. Zalecana jest seria ok. 7-12 zabiegów z powtarzalnością co 6-8 tygodni. Wszystko zależne jest od organizmu klienta, ilości owłosienia itp.
 
4. Klient umawiający się na leczenie uzdrowiska z obniżenia ceny leczenia postępować zgodnie z przebiegło przebiegło.
 
5. Przybywając na zabieg przeprowadzany jest wywiad z klientem oraz wypełniania zostaje karta klienta.
 
6. Po zabiegu klient kredytów hipotecznych do których należy się sprawdzić.
 
Przeciwwskazania:
Zioła: Dziurawiec, Nagietek, Szałwia; Zaprzestać użytkowania 2-3 dni przed zabiegiem.
Zabezpieczenie krzepliwość krwi, zakrzepica / cukrzyca, leki zmniejszające krzepliwość krwi (Polopiryna, Acard, Aspiryna)
Spożywanie alkoholu (24h)
Zakażenia wirusowe (opryszczka), bakteryjne, grzybicze, liszaj płaski
Poparzenie skóry (Posłoneczne, inne)
Wypełniacze: kwas hialuronowy (min. 2-3 miesiąe od wyszukiwania) w miejscu zabiegowym oraz botox
Zakaz stosowania regulatorów pocenia np. Etiaxil (2 tygodnie przed)
Stany przedrakowe I nowotwory złośliwe (5lat), ciąża, okres karmienia piersią, Roaccutante
zażywany w ciągu 6 miesięcy (6 miesięcy) Retinoidy, Tetracyklina (3 miesiące przerwy)
Terapia doustna Izotretinoiną, Izotek, Curacne, Aknenormin lub Steroidami (6 miesięcy przerwy)
Opalanie przed zabiegiem (minimum 1 miesiąc wyjścia) tzn. słońce, solarium, samoopalacz, bronzer
Krem z Retinolem, suplementy diety witaminy A oraz B6 (mniej niż miesiąc)
Peeling mechaniczny (2 tygodnie), Peeling chemiczny (od 1 do 3 miesięcy)
Przyjmowanie leków światłouczulających, antybiotyki, psychotropy, ibuprofen, ketoprofen,
naproksen, sulfonamidy, leki przeciwgrzybicze m.in. Orungal
Bielactwo, łuszczyca, toczeń, choroby autoimmunologiczne, padaczka, kleoidy, bliznowce
Jeśli dane przeciwwskazania wystepują nie oznacza, że ​​deba to klienta z danego zabiegu. Napisz nam o tym, a my doradzimy I ustalimy dalej co z tym zrobić.
 
 
 
Nasz salon lokalny na ul. Lawendowej 9/3 w Gdańsku.
Na przeciwko Starej Hali Targowej. Pomiędzy sklepem Rymarskim a Optykiem.
Na domofonie naciskamy Lux Line Szkolenia lub Lux Line Salon.
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial