SZKOLENIA  Na wszelkie kursy i doszkolenia prosimy przychodzić bez osób trzecich. Jeśli na kursie kursantka chce mieć swoją modelkę to modelka przychodzi tylko i wyłącznie na część praktyczną kursu. Płatność za szkolenie jest w gotówce w pierwszym dniu kursu przed jego kartą lub gotówką. Można również sfinansować szkolenie w naszej placówce przez Urząd pracy, dofinansowanie z Unii Europejskiej, fundacje oraz rozłożyć cenę kursu na dogodne raty. Opłacone szkolenie można wykorzystać do czasu funkcjonowania usługi szkolenia w firmie.
W przypadku szkolenia kwota zadatku wynosi 300 zł od każdego klienta bez względu czy jest on naszym stałym czy nowym klientem. O wpłacanie zadatku prosimy w ciągu 2-3 dni . W przypadku nie pojawienia sie w umówionym terminie – zadatek przepada. Wpłata pełnej wartości szkolenia traktowana jest jako zadatek.

 

Zadatek za kurs bądź zabieg wpłacamy na poniższe dane: Centrum Szkoleniowe Karolina Pałubicka Lux Line57 1020 4900 0000 8102 3190 9895

Szkolenia:

  • Przedłużanie Rzęs – metoda 1:1, 2D-6D Light Volume/ Volume
  • Lifting Rzęs Elleebana
  • Henna Pudrowa Elleebana
  • Laminacja i Stylizacja Brwi

Instruktor: Karolina PałubickaMistrzyni w miedzynarodowych Mistrzostwach w Sopocie w 2019r. w kat. 1: 1

Laureataka 2 miejsca w kat.1: 1 w tytuł I najpopularniejszych mistrzostwach w Polsce LashMe! w 2019 roku.

Zdobywczyni nagrody specjalnej od Moniki Rząp za najpiękniejsze rzęsy w tych samych mistrzostwach LashMe! w kategorii Klasyczny.Pod swoją opieką ma setki kursantek przeszkolonych kursantek.

Uczestniczka wielu kursów I konferencji z przedłużania rzęs, liftingu rzęs i henny brwi.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial